KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759259
nr 1575 9259
E Sandberg, "Fiskeläge Kättelviks Vamlingbo", Gotland. Signerad. Olja på duk, 60x72 cm, yttermått inklusive ram: 63x75 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:21:01
30/10 17:44:52
300 kr
30/10 18:01:02